Közösségi oldalak

Labdarúgás

Lausanne-i tenisztorna – Eső miatt félbeszakadt Bondár Anna egyes elődöntője

Eső miatt a harmadik szett elején félbeszakadt Bondár Anna és a második helyen kiemelt olasz Elisabetta Cocciaretto elődöntője a 260 ezer dollár (90 millió forint) összdíjazású lausanne-i salakpályás női tenisztornán szombaton.

A világranglista 155. helyén álló Bondár és a 42.-ként rangsorolt rivális az első szettben kétszer-kétszer veszítette el adogatójátékát, a rövidítésben pedig 3-3-után Bondár sokkal jobb volt. A lendület megmaradt, egy brékkel a magyar játékos 3:0-ra ellépett, de Cocciaretto egyenlített, és a szett hajrájában brékelőnybe került, ám megint következhetett a rövidítés. Ebben Bondárnak egy meccslabdája volt, ám nem élt vele.

Bondár Anna

Jöhetett a harmadik felvonás, ennek első játékában Bondár elvette olasz ellenfele adogatását, amikor eső miatt beszüntették a játékot. Bondár párosban is érdekelt, az az elődöntője az egyes elődöntőjét követően egy órával kezdődne el.

Állás, elődöntő:
egyes:
Bondár Anna-Elisabetta Cocciaretto (olasz, 2.) 7:6 (7-3), 6:7 (6-8), 1:0-nál eső miatt félbeszakadt