Közösségi oldalak

Labdarúgás

Őrült utolsó húsz perc Szolnokon! – NB III-as eredmények!

Körösladányi MSK-Vasas FC II. Fotó: Erdős Csaba

Szerda késő délelőtt a Paks II.-Honvéd II. mérkőzéssel elkezdődött az NB III 2. fordulója a többi mérkőzést egyaránt 17.30-as kezdéssel rendezték.

Keleten a DEAC nyerte a DVSC II. elleni városi rangadót, míg a BVSC-Zugló a Füzesgyarmatot, a DVTK II. a Jászberényt, illetve meglepetésre a Körösladány a Vasas  második csapatát győzte le. A zuglóiak mellett egyébként a Kisvárda II., a Putnok és a BKV Előre is hibátlan két fordulót követően.

A Közép csoportban továbbra is hibátlan a Cegléden győzedelmeskedő Hódmezővásárhely, valamint az ESMTK-t verő Iváncsa és a Monorról három ponttal távozó Majos. A Szolnok-Ferencváros II. őrült utolsó húsz percet hozott: a zöld-fehérek hiába vezettek a sérüléséből visszatérő Ryan Mmaee góljának is köszönhetően 3-1-re, a szolnokiak fordítottak és 4-3-ra nyertek. Horváth Ferenc együttese, a Dunaújváros 2-0-ra nyert az MTK II. otthonában.

Nyugaton négy csapat maradt százszázalékos: az ETO Akadémia a Bicskét, a Veszprém a Kaposvárt, a Kelen a Csornát, az Érd pedig a Tatabányát verte. A III. Kerület ikszelt a Puskás Akadémia II. vendégeként, a Budaörs kiütötte a Zsámbékot, míg a Nagykanizsa és a ZTE II. drámai csatát játszott: a 91. percben még 1-2, a 92.-ben 2-2, a 93.-ban pedig már 2-3 állt az eredményjelzőn, a győztes gólt Kryvotsiuk szerezte a zalaegerszegieknek.