Közösségi oldalak

Videók

Szoboszlai Dominik bombájával fordított a Liverpool

Szoboszlai Dominik hatalmas góljával fordított a Liverpool az angol labdarúgó Ligakupa 3. fordulójában, az együttes végül 3–1-re győzött a Leicester City ellen, és bejutott a nyolcaddöntőbe.

A „vörösök” a 2016-os bajnok ellen léptek pályára szerdán, és kerültek villámgyorsan hátrányba Kasey McAteer góljával (0–1). Hiába a 15 hazai lehetőség, a Mersey-parti csapat egyikkel sem tudott élni, így hátránnyal vonulhatott a szünetre. A fordulást követően viszont rögvest jött a válasz Cody Gakpo révén, a 70. percben pedig a fordítás is összejött, a 65. percben beálló Szoboszlai Dominik 20 méterről lőtte szét a jobb felső sarkot (2–1). A magyar válogatott csapatkapitányának ez volt a második gólja a Mersey-parti csapatban, korábban a bajnokságban az Aston Villa hálóját vette be – ugyancsak remek lövéssel.

A mérkőzés összefoglalója Szoboszlai Dominik gólja 6.40-től látható.

Ha nem akarsz lemaradni videóinkról, akkor Iratkozz fel!