Közösségi oldalak

Labdarúgás

Hátrányból fordított a Liverpool

Szoboszlai Dominik a Brightont legyőző Liverpool egyik legjobbja volt a vasárnapi bajnokin. Fotó: Getty Images

Danny Welbeck góljára Luis Díaz válaszolt az első félidőben, a fordulás után viszont már csak Mohamed Szalah volt eredményes, így a Szoboszlai Dominikkel felálló Liverpool 2–1-re nyert a Brighton ellen, és újabb lépést tett a bajnoki cím felé.

A válogatott mérkőzések után a Premier League utolsó szakasza kezdődött meg a hétvégén, így a bajnoki címért zajló versenyfutás is a célegyenesbe fordult. A vendégek mindenesetre nem adták könnyen magukat, olyannyira nem, hogy Danny Welbeck révén már 87 másodperc után megszerezték a vezetést (0-1).

A hazaiak egy védelmi hibát követően Luis Díaz révén a 27. percben egyenlítettek – ugyan a támadó lesen állt volna, ám a labda a védőtől került hozzá, így érvényes volt a találat (1-1).

A fölényben játszó hazaiak a 65. percben fordítottak: Szoboszlai Dominik passzolt Alexis Mac Allisterhez, aki Szalah-t hozta ziccerbe, az egyiptomi sztár pedig szép labdaátvételt követően nem hibázott (2-1).

Ha nem akarsz lemaradni videóinkról, akkor Iratkozz fel!