Közösségi oldalak

Labdarúgás

A Nyíregyháza is nyolc között a MOL Magyar Kupában

Az NB II-ben éllovas Nyíregyháza Spartacus 5-1-re győzött csütörtökön a harmadosztályú Szentlőrinc vendégeként a labdarúgó MOL Magyar Kupa nyolcaddöntőjében.

A piros-kékek már a második percben vezetést szereztek a végül mesterhármast elérő Novák Csanád góljával, ám ekkor még egyenlíteni tudott a Merkantil Bank Ligából tavaly kiesett hazai csapat. Az újabb nyíregyházi gólokra azonban már nem érkezett válasz, így magabiztosan diadalmaskodott az esélyesebb együttes.

A nyolcaddöntő utolsó meccsén 19 órától az Újpest a bajnokságban éllovas Paksot fogadja, ezt követően az M4 Sport stúdiójában kisorsolják a negyeddöntők párosításait.

MOL Magyar Kupa, nyolcaddöntő:

Szentlőrinc (NB III)-Nyíregyháza Spartacus FC (NB II) 1-5 (1-3)
Szentlőrinc
Gól: Helesh (18.), illetve Novák (2., 27., 84.), Temesvári (37.), Beke (93.)

Debreceni VSC-Ferencvárosi TC 1-1 (0-1, 1-1, 1-1) – tizenegyesekkel: 3-5
Tiszakécskei LC (NB II)-Kisvárda Master Good 0-3 (0-0)
Mezőörs KSE (megyei I.)-Vasas FC (NB II) 1-1 (0-0, 1-1, 1-1), tizenegyesekkel 4-5
HR-Rent Kozármisleny (NB II)-MTK Budapest 0-3 (0-2)
Veszprémi SC (NB III)-Kecskeméti TE 0-2 (0-0)
Diósgyőri VTK-Zalaegerszegi TE FC 4-2 (3-0)
Újpest FC-Paksi FC 1-2 (0-1, 1-1, 1-1)

Videó: M4Sport.hu

Ha nem akarsz lemaradni videóinkról, akkor Iratkozz fel!