Másodszor is menesztette Vladimir Radenkovicot a Diósgyőr
A labdarúgó Fizz Ligában szereplő Diósgyőr menesztette posztjáról Vladimir Radenkovic vezetőedzőt. A szerb szakember bő egy éven belül másodszor távozott a klubtól, tavaly februárban egy év után köszönt el tőle a DVTK, júniusban azonban – az új vezetés felállása után – visszakerült posztra. A 48 éves trénernek ezúttal kevesebb idő jutott a kispadon, második ténykedése … Bővebben: Másodszor is menesztette Vladimir Radenkovicot a Diósgyőr
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt az URL címet a WordPress honlapba
A beágyazáshoz másoljuk és illesszük ezt a kódot a honlapunkba